VII Warszawskie Dni Nauki o Żywieniu Człowieka

  • Posted on: 21 April 2016
  • By: Małgorzata

Reprezentacja naszego koła dotarła 21 kwietnia do Warszawy na VIII WARSZAWSKIE DNI NAUKI O ŻYWIENIU CZŁOWIEKA. Dziewczyny przedstawiały wyniki swoich badań dotyczących wpływu palenia papierosów na sposób żywienia i zachowania żywieniowe ludzi.

Kolejne szkolenie!

  • Posted on: 9 April 2016
  • By: Małgorzata

Kolejny weekend, podczas którego członkowie naszego Koła się dokształcają. Uzupełnienie wiedzy na temat żywienia niemowląt od ekspertów w tej dziedzinie m.in. prof. dr hab. Hanny Szajewskiej oraz dr hab. n. med. Andrei Horvath w ramach projektu "Czym skorupka za młodu...". Szkolenie odbyło się w Hotelu Garden Inn w Rzeszowie.

Wizyta w Szkole Podstawowej nr. 11 im. gen. Stanisława Maczka w Rzeszowie

  • Posted on: 22 March 2016
  • By: Małgorzata

W zeszłym tygodniu koleżanki z koła złożyły wizytę w Szkole Podstawowej nr. 11 im. gen. Stanisława Maczka w Rzeszowie, by odpowiedzieć dzieciom na bardzo ważne pytanie: "Jak jeść zdrowo?" Dziewczyny przedstawiły krótka prezentację i przygotowały kilka zadań, oczywiście dzieci spisały się na medal!

Lekcja w ramach Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego

  • Posted on: 15 March 2016
  • By: Małgorzata

W ostatnią sobotę (12 marca br.), już po raz trzeci mieliśmy przyjemność przeprowadzić lekcję w ramach Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego dla dwóch grup dzieci z klas 1-3. Temat lekcji brzmiał: „Smacznie i zdrowo – kolorowo. ABC zdrowego odżywiania.” Zaplanowałyśmy mnóstwo zabaw, od różnego rodzaju owocowo-warzywnych zagadek, rebusów, aż po sportowe kalambury i układanie swojego idealnego pierwszego śniadania.

Strony